| 1Q a întrebat:

Buna azi la sala o fata mi-a spus,,esti frumusel,, si i-am raspuns,, mersi si tu,, si acum nu stiu daca s-a dat la mine sau nu dar vreau sa stiu maine cand ma duc cum sa fac sa o agat

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te dai in vorba cu ea.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai spune-i si tu niste vorbe frummoase,fa-i complimente, spune- ca arata foarte bine, zambeste-i, fii amuzant si astea si o sa-ti mearga, crede-ma.Succes.

| Divy a răspuns:

Nu uita sã iei câteva clape cu tine o să ai nevoie de multe laughing ca să o agăți 1Q

| TheLoveDoctorr a răspuns:

" Sunt frumusel? Nici tu nu arati rau, cum te cheama? Numele meu e..." Bang! ajungeai la nr si faceati "antrenamentul" impreuna.

In fine, nu ai luat actiune, ia data viitoare, a facut un pas mare, da-i bice!

| NameHarris a răspuns:

Ia un carlig ceva dupa tinelaughing) Pai intri in vorba cu ea happy

| dianainsta01 a răspuns:

Du-te si vorbeste cu ea despre ceva de scoala sau ceva de genul la inceput, dupa care intreab-o despre ea

| Maia1111111111 a răspuns:

Îi spui ceva draguț! Sau o inviti undeva, ai putea sta mai aptoape de ea cind faci sport și aratăi de ce esti in stare, impresioneazo! Și se va da la tine 100%
Succes!
Apropo cîți ani ai?