| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! Sunt îndrăgostită de un baiat, dar nu stiu daca acesta ma iubeste! Mi-a făcut două farse cum ca ma iubeste si daca vreau sa fiu iubita lui, si dupa si-a cerut scuze că sa nu ma supăr pe el. La scoala nu prea vorbeste cu mine, dar se uita in ochii mei si imi zâmbește. Sta mai mult cu celelalte fete si se joaca cu ele ca le iubeste. Oare e decât o joaca? Cu mine dc nu se joaca si doar se uita la mine? Cum imi dau seama daca ma place? Va rog, ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca s-ar putea formula un raspuns destul de precis, dar pentru a nu gresi, sau mai degraba a reusi, ar fi trebuit sa ne precizezi care este varsta acelui Don Juan neserios, infantil? big grin

| munteanuionvictor a răspuns:

Eu cred că te place, dar e cam intimidat de tine. Poate crede că ești prea sobră sau prea rigidă pentru gustul lui.

| Campean_Larisa_2000 a răspuns:

Daca ai peste 12 ani e posibil sa te placa dar eu am trecut prin asta. El m-a placut si eu il uram venea peste tot dupa mine eram uracioasa cu el dupa 1 luna m-am indragostit de el si... nu ma mai placea cum era inainte. Acum suntem colegi de banca si parca ceva ceva incepe din nou dar, imi pare rau mie de ce am facut. Si depinde de varsta daca e mare se va uita la corp, fumusete si umor daca e mai mic se va uita la inteligenta, umor si frumusete. Depinde.

| RAY a răspuns:

Ca sa te placa? amica? iubita? vrei sa te mariti cu el? vrei sa faci sex cu el? ce aia indragosteala pentru el? e doar simpla simpatie atat,e cu multe fete ca e normal, asta e rolul masculului sa faca sex cu orice fata au ocazia, la varsta lui se comporta perfect normal ca nu doar vrei sa se insoare cu tine, ca nu se joaca e pentru ca esti timida, rusinioasa, nu te dai semne sexuale, da totul se invarte in jurul sexului, vorbim, ne jucam cu voi pentru sex asta e adevarul

| Violleta2022 a răspuns:

Joaca de copii, nimic serios la varsta voastra!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Amândoi avem 14 ani.