| costinus3meow a întrebat:

Deci...este un baiat la scoala care cred ca ma place dar are iubita el este in clasacu mine dar iubita lui nu si se cam da la mine eu nu sunt deloc timida ba chiar foarte indrazneata dar cand vine si ma priveste in ochi ma intimidez.Ma ia in brate bine le mai ia si pe alte fete in brate si cand suntem in colectiv se uita numai in ochii mei
va rog sa ma ajutati oare chiar ma lace sau doar face asa?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa-te mai mult in bratele lui, nu trebuie sa vorbesti, si daca spui ca nu esti timida, atunci incurajeaja-l in tot cee ce(-ti) face.

| Naяutσ a răspuns:

Pana la urma ai un ochi sau doi?

| gingergirl1 a răspuns:

Exprimarea ta este egala cu 0, nu am inteles nimic. straight face
Lasa nene baietii si invata sa scrii!winking

| DelyyaMaria13 a răspuns:

Daca avea sentimente pentru tine nu le mai lua si pe celelalte fete in brate ci, doar pe tine.Si mai ales ca are iubita..asa sunt marea majoritate a baietilor, te vrajesc cu, complimente, imbratisari etc si dupa aia te fac sa suferi.Cauta-ti un baiat care chiar sa tina cu adevarat la tine si sa aiba ochi doar pentru tine, nu pentru toate fetele. :*