| Anahiteamo a întrebat:

Eu si cu un baiat suntem amici. eu sunt foarte indragostita de el. eu il fac sa rada. el ma face sa rad. e vecin cu mine si din cand in cand se mai uita la fereastra la mine. cand e cu mine fata in fata imi zambeste si se uita cu o privire frumoasa in ochii mei. ne intelegem foarte bine. vreau sa stiu si eu : oare ma place sau nu?

8 răspunsuri:
| alexa_4370 a răspuns:

Normal ca te place.
Daca este timid si nu are el curajul sa. ti zica primul ca te place poti incerca tu.
De aici o sa decurga totul excelent! big grin
NOROC!

| andrei a răspuns:

Oare dc la lati totul e asa te simplu rolling eyes crying

sigur maai

| Anahiteamo explică:

El spune ca nu ma place deloc. nici macar 1%.

| Miha1308 a răspuns:

Eu cred ca da... ia fa-ti curaj si spune-i ce simti, nu stii niciodata ce lucruri frumoase sa pot intampla intre voi...multa bafta!:*

| laara a răspuns:

Un lucru e sigur tongue ii face placere compania tahee hee

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Cred ca da sau asa banuiesc

| afk95 a răspuns:

Incerca sa il pui la incercare adreseazai cateva intrebariwinkingwinking
sau spune-i u prima ce simti pentru elwinkingbig grinsmugmerita sa incerciwinkinghappy

| andii a răspuns:

Deja aicea e vorba de filtratsmug. Sigur ca te place sau cel putin asa cred dar ii mai sigur ca te place.Si cred ca esti o fata draguta si detreaba.Mai devreme sau mai tarziu o sa stai cu eloh go on stai kalma.Si inceatca sa ii faci avansuri.