| Anonima74 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat dar faza ii ca nu stiu cum sa i spun! sunt ingrijorata ca lui poate nu ii place de mine!cryingce sa fac?

4 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Trimite-i un mesaj sau pune pe altcineva de incredere sa vorbeasca cu el sau sa-i spuna ca il placi

| Reeka a răspuns:

Nu ti-a dat pana acum niciun semn ca te-ar placea? Merita sa incerci, crede-ma. Chiar daca el nu simte acelasi lucru ca si tine, e mult mai bine si mai sanatos sa discuti, sa fii directa.
Oricare ar fi raspunsul lui, nu e sfarsitul lumii! Dar eu iti spun ca va aprecia sinceritatea ta si faptul ca ai fost deschisa.

| irinutzata a răspuns:

Roaga-ti prietenele sa il intrebewinking

| Florea_Antoanela_1998 a răspuns:

Pai,daca ai id'u lui de mess, poti sa vorbesti cu el, si intreaba-l daca ii place de cineva, sau spune-i ca : imi place de cineva dar nu stiu cum sa-i spun, ce crezi ca ar trebui sa fac? ..si vezi ce iti spune, asta doar daca ai Id'u lui, daca nu...nu stiu, sper ca te-am ajutat happy papa