| DODO2111111 a întrebat:

Sunt indragostita de un barbat. Eu sunt cu el de 2 sap.Problema este ca il excit foarte tare.El s-a rugat de foarte multe ori sa facem dragoste, dar eu l-am refuzat pentru ca sunt virgina.Nu stiu cum sa fac ca sa fie bine pentru amandoi.[funda]

Răspuns Câştigător
| CGF31 a răspuns:

Buna
Iti inteleg foarte bine problema insa ar trebui sa te gandesti daca te merita cu adevarat acel barbat sau doar el vrea inca un nume de fata pe lista lui lunga.
Daca esti virgina, lucrul asta ii incita pe multi barbati si sunt doritori sa se afirme dand dovada de intelegere, incredere si respect.
Daca il iubesti el te iubeste? Ti-a demonstrat asta? In 2 saptamani?
Dragostea este oarba dar suferinta este pe cat se poate de reala.

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cand esti pregatita pentru sex....numai intrebi nimic si o faci! Deci...cred ca nu e cazul s-o faci acum!

| DeeaMarry a răspuns:

Adica sunteti impreuna de doua saptamani si el s-a rugat de foarte multe ori de tine sa faceti dragoste?!
Un baiat care te iubeste nu ar face asa ceva!
E mult, mult prea devreme, mai ales ca tu esti virgina.
E limpede ca te vrea doar pentru sex.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca tine la tine, va astepta pana vei fi pregatita. Vezi ai grija ca unii cauta doar sa o faca, si te lasa. Fii atenta cu cine o faci.

| unarab40 a răspuns:

Un sex oral cu terminare sau poate anal cu atentie poate rezolva problema voastra

| grab a răspuns:

"Problema este ca il excit foarte tare"

Ori tu esti brea trasnet si ar fi cazul sa incepi sa porti costume de araboaica, ori el se supraexcita si il rogi sa consume niste ceaiuri speciale happy

Altfel ca sa impaci si capra si varza un oral sau un handjob!

| uncovrig a răspuns:

Salut! Cine vrea sa faca niste banuti va ofer cateva site-uri prin care dai click pe niste reclame si faci bani, nu ai sa faci bani din prima zi, dar daca intri in fiecare zi strangi o suma frumusica, ca sa castigi mai multi bani trebuie sa ai referrali, pe ei ii cumperi tot cu bani si la fiecare click dat de ei pe o reclama vei primi de 5 ori valoarea pe o reclama vazuta de tine. Intrati pe linkurile de mai jos, copiati-le si inregistrati-va:
http://goo.gl/FaH4J (neobux)
http://goo.gl/P9JgQ (nerdbux)
http://goo.gl/y4ow6 (paidviewpoint)
http://www.clixsense.com/? 5505210
P.S: toate platesc, daca aveti probleme sau nu intelegeti ceva dati-mi un mesaj