| iAngel a întrebat:

Cum o sa fie contactul sexual pentru mine si pentru ea? Avem amandoi 17 ani si suntem virgini, ne iubim foarte mult, dar cum ar trebui sa ma comport cu ea, sa o pregatesc. Eu pot cand vreau sa o excit la maxim, sa o duc pe culmile senzatiilor intense, si ea la fel, dar nu ne-am gandit sa facem un contact sexual care rezulta la dragoste, noi vrem sa facem dragoste, dar cum o sa fie daca suntem amandoi virgini, ce ar trebui sa stim?

5 răspunsuri:
| RicăPăturică a răspuns:

Nu planifica prea mult chestia asta ca o sa iasa un dezastru. Mai bine este sa o faceti pe neasteptate, lasati-va purtati de val.

Fi bland cu ea,o sa o doara si o sa te doara si putin pe tine, depinde cat de stramta este... S-ar putea sa iti spuna sa te opresti pentru ca o doare prea tare, fi grijuliu cu ea si ascult-o big grin Pe langa durerea care o simte ea, mai este si placere, poate o sa iti spuna si ea asta.

Nu uita sa folosesti un prezervativ, inainte de contactul sexual spune-i sa fie cat mai relaxata, astfel se va simtii mai bine.

| JustDoIt456 a răspuns:

De la inceput iti zic ca si eu sunt virgina.Am 16 ani...Prietenul meu, la fel este virgin. Cind ma gindesc la acest pas parca nu am nici o grija luind in considerare ca el o sa fie etent. Daca ai zis ca o poti excita la maxim, atunci fa aceasta si atunci...trebuie sa va protejati, daca nu vrei sa aiba parte de o sarcina nedorita. Vedeti si voi, pot fi si consecinte, citesc des pe net despre cancer la col uterin daca se incepe viata sexuala la o virsta fragila. Numai bine. Pa, pa!

| Alejandra4785 a răspuns:

Cum o faci sa se excite?

| melissa99 a răspuns:

Poi na nu is experta dar fa ce crezi ca e bun pentru tine si pentru ea...laste purtat val, o sa iasa bine vezi tu

| dadaddadadda a răspuns:

Pretene fii atent du-te la o fata care sa te invete cum sa faci si ce sa faci ca daca sunteti amandoi virigini se alege prafu iti zic eu :d