| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, am 23 de ani și sunt virgină.Am practicat masturbarea clitoridiană timp de mai mulți ani, dar nu des.Acum am un prieten și vrea să avem relatii intime,dar eu ma excit foarte repede. Dacă mă sărută,mă mângaie,chiar si daca ma gandesc,mă ud foarte,foarte tare.El doreste să facem dragoste și sa imi provoace numai orgasm,dar datorita faptului ca m-am masturbat doar clitoridian,am orgasm foarte repede, chiar și intr-un minut.Ce pot face? îmi este tare jena si rusine.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Accepta propunerile lui si ai sa vezi ca totul va fi bine.

| Madamadalina94 a răspuns (pentru Emilian65):

Multumesc,ideea e ca eu ma gandesc, gandesc mult, eu trebuie sa imi iau gandul de acolo si totul va fi bine

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi, ce poți face în afară de... sex?!? Și crede-mă - nu are de ce să-ți fie rușine: dacă nu ar vrea să îți ofere plăcere, nu te-ar dori, nu l-ar interesa absolut deloc să facă sex cu tine.
În asta constă de fapt esența sexului: să oferi și să primești în același timp plăcere!
Baftă maximă!

| Clorox a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie rusine, nu o sa mai fie asa de wow cu timpul si o sa rezisti mai mult! Bucura-te de placerile pe care le mai ai acum, dupa... O sa vezi tuwinking

| Bernardus a răspuns:

Stai tu linistita ca fiind fata poti sa ai mai multe orgasme si nu o sa ai nicio problema. Eventual o sa iasa chiar foarte bine, pentru ca baietilor tinde sa le ia putin pana la orgasm

| dann42 a răspuns:

Price baiat isi doreste o partenera uda

| mihaitzatheboss a răspuns:

Pot sa te rezolv eu cu virginitatea daca e. ps: vorbesc serios

| kkejfbwejbf a răspuns:

Din moment in ce esti virgina nu va tine mult actul sexual din cauza durerii.Incearca sa nu lungiti preludiul, mai ales daca tu devi uda foarte usor