| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy sunt intr o dilema ciudata.este vb de un baiat pe care l am vazut o singura data fata in fata atunci cand am facut cunostiinta era fostul prieten al unei colege(asta acum vreo 2 ani). de atunci m am schimbat mult.in vremea aceea il placeam dar nu am avut curajul sa i zic deoarece v am zis nu am vb cu el decat o singura data. miercuri m a intrebat ce fac, pe facebock (nu mi venea sa cred mai ales ca nu isi mai amintea de mine(si nici nu avea cum)si am facut din nou cunostiita). partea naspa este ca el acum e in italia de cand a inceput scoala si m a intrebat daca vreau sa ne intalnim cand vine in vacanta de craciun, i am zis da, dc nu? faza e ca mi a zis a doua zi ca s a mai gandit si ca ma place dar tocmai din cauza asta nu ar vrea sa ma atasez de el fiindca dupa revelion pleaca din nou si vine la vara si nu vrea sa cred ca ma foloseste si ca daca vreau eu am putea sa nu mai vb dar i am sp treaba ta dar mie mi ar face placere sa tin legatura cu tine.am apreciat faptul ca a fost sincer si nu m a mintit cu chestii gen:vin pentru tine ca te "iubesc", o sa fiu mereu cu tine, sau din italia vin numai pentru tine.credeti ca am gresit atunci cand i am spus ca vreau sa ne intalnim? adica dupa atatia pe care i am respins numai pentru ca ma minteau cu vorbe frumoase el mi s a parut altfel adica nu a incercat sa ma impresioneze dar pur si simplu a reusit. un sfat ceva va rog.multumesc funda:X

1 răspuns:
| melisafdv a răspuns:

Intalnestete cu el, nu are nimic.dar nu te baga intr-o relatie cu el pentru ca o sa suferi mult, gasesteti un baiat de aici.