| Mffy a întrebat:

Este vorba despre inegalabila "iubire"
Sa va explic. In primul rand, eu sunt un baiat care se ataseaza foarte repede de o persoana, am aproape 17 ani si nu, daca cer ajutor aici nu sunt disperat si nici ciudat :]] Vreau doar niste pareri.
Totul a inceput asa:
M-am apucat de ceva timp sa joc pe sa:mp alaturi de niste prieteni. Printre acesti prieteni se afla si colegul meu de banca. Am jucat vreo` 2 saptamani pana si-a facut si prietena acestuia cont pentru a ne distra toti. Acest coleg de banca m-a chemat intr-o zi cand eram pe joc pentru a ma "cunoaste" cu aceea fata, eu nu o vazusem nici o data in realitate. Apoi, dupa ce s-a de-logat colegul meu de banca, am ramas doar eu si cu prietena lui. Am inceput sa ne dam drumul la vorba, sa ne dam unul altuia add pe facebook. A doua zi iar am intrat pe acel joc, am vorbit ma punea sa-i zic daca prietenul ei (colegul meu de banca) se vede si cu alte fete la scoala, chestii d`astea, la un moment dat mi-a venit ideea sa ne dam o intalnire in realitate, deoarece am crezut ca v-a iesii ceva intre noi (stiu, sunt un tradator). A fost si ea de acord.
Cand ne-am intalnit, a fost prima zi din acest an scolar. Eram foarte timizi unul cu altul si nu am schimbat prea multe cuvinte si nici nu s-a intamplat ceva "special" -_- Dupa ceva timp ne-am luat la revedere.
In timp ce eram la scoala eu ii trimiteam mesaje pe telefon si ii spuneam ca e draguta, prietenul ei fiind in banca cu mine laughing
Am inceput sa ma atasez de ea, incepeam sa aberam, sa vorbim despre filozofia iubirii, tampenii de astea si i-am spus ca o plac. Am decis sa ne intalnim si a doua oara in realitate si, evident, a doua zi, ne-am intalnit. Era extrem de draguta ^_^ Trece ceva timp si decidem sa ne luam la revedere. Am dat sa o sarut pe buze, moment in care ea a intors capul. Am crezut ca a fost un esec si nu am mai incercat, crezand ca nu vrea asta. Seara am vorbit pe facebook si am intrebat-o de ce a intors capul cand am vrut sa o sarut iar ea mi-a zis ca de fapt nu a intors capul ca sa nu o sarut ci a vrut sa ma sarute si ea pe mine :]]] EPIC! Ne-am amuzat, am vorbit mult.Trec vreo 2-3 zile si decidem sa ne intalnim iar. Ne intalnim, si nu am sarutat-o din prima, am sarutat-o abia` cand ne-am luat la revedere. Nu voiam sa o las din brate, eram extrem de atras de ea. O iubeam in adevaratul sens al cuvantului. Ma simteam foarte ciudat ca eu sarut iubita colegului meu de banca, dar o faceam deoarece o placeam mult si ea ma placea pe mine. Ne puneam porecle. Ea imi zicea uriasule iar eu ii ziceam pitico. Au urmat alte mesaje pe sub banca sa nu ma vada colegul, alte intalniri pe ascuns, alte saruturi si cadouri din partea mea. Ne placeam foarte mult. Am intrebat-o despre relatia ei cu colegul de banca, iar ea imi spune ca nu crede ca il mai iubeste dar asteapta sa faca un pas gresit sa se desparta de el (va precizez ca el se mai intalnea si cu alte fete in liceu). I-am spus sa se gandeasca ine la acest subiect si poate va iesii ceva frumos intre noi doi. O placeam extrem de mult si inca o plac. Nu este genul de fata pe care sa o ai pentru a avea ce **** ci pentru a avea pe cine strange la piept si a-i spune ca o iubesti din suflet.
Intr-o dimineata m-am gandit sa-i trimit un mesaj. In mesaj i-am scris "Ce faci piticoo?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Pe vremea liceului, astia care se bagau peste prietenele prietenilor/colegului de banca erau priviti ca niste dejectii pentru tot restul liceului. Nici un baiat nu mai vorbea cu ei, nu mai puteau juca nimic (nu erau dati afara de pe teren, dar cand atingeau mingea toata lumea se oprea si se batea aut), nu erau invitati in excursii, li se faceau toate poantele tampite gen sobolan mort in gluga, apa (sai mai rauwinking ) in pantofi la ora de sport, flegmat in mancarea lor etc. Plus nu mai aveau de unde copia notite sau o tema in ultimul moment.

| TinK0de a răspuns:

Vreau continuarea...In fine, cam din ce ai relatat acolo am inteles ca ti-ai tradat colegul/prietenul tau.Pai ai facut cam rau, dar odata ce te-ai atasat asa mult de fata ai nu prea ai cum sa renunti la ea, iti vei face f mult rau si tie si ei.Ar trebuii sa ii spui prietenului tau daca e ceva intre acea fata si el, iar daca zice ca nu e cine stie ce, il intrebi daca ti-o lasa tie.Succes.

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!

| Mffy explică:

Mda...se apare ca nu s-a postat continuarea care era: Ea nu a raspuns la mesaj pentru ca era cu el. Eu am sunat-o si el si-a dat seama. Asa ca am decis sa ne spunem adio dar eu nu imi pot lua gandul de la ea. Ce sa fac, sa mai incerc sau sa-i las sa isi continuie relatia?
Aste era continuarea. Oricum, multumes pentru ca "m-ati ajutat" -_-