| Andreea97_9156 a întrebat:

Am 13 ani si m-am cunoscut cu un tip pe hi5 care este din localitatea mea. Ne-am intalnit si el m-a sarutat. A fost primul meu sarut si a fost foarte naspa si scarbos. M-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui si am zis DA din dorinta de a nu-l supara desi eu nu-l placeam deloc. Maine vrea sa ne intalnim din nou dar eu nu il plac. Cum sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| COLLETE_3622 a răspuns:

Am fost si eu in situatia ta si am facut mari greseli atunci. Spune-i adevarul chiar daca ar il doare. Puteti ramane amici.Bafta si fara emotii, spune-i din suflet.

2 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Fi sincera de la inceput si spune-i:"nu esti genul meu...intre noi poate avea loc doar o frumoasa prietenie"

| jo_7070 a răspuns:

Pfoaiii da nu facee deasteaa! spune-i clar ca nu m vrei sa fi cu el. Spune-i acum pana nu este prea tarziu :*::* te pupp si ai grija de tinee::*