| ramona0506 a întrebat:

Eu si tatal meu avem 2 bilete de avion pentru Italia. Avem niste prieteni de familie acolo, dar in acel apartament mai sunt 2 persoane, doamna fiind cea mai buna prietena a gazdei. Fratele meu da semne ca nu ar vrea sa mearga cu noi.Dar cand ma gandesc ca voi fi singura 'copila' de acolo...(14ani), ma simt oribilstraight face daca ar fi fost si fratemiu ar fi altceva...Asa tata cu adultii, iar eu pe langa ei, normal ca o sa ma bage si ei in seama, dar nu e acelasi lucru. Acum 2 saptamani fratemiu spunea 'da ma, vreau sa vin' si eu am pus botu'. am zis ca vine cu noi si ne vom petrece Craciunul impreuna. Plus ca am invitatii de la prieteni pentru revelion, si o sa stau in Italia pana pe 6. Daca ati fi fost in locul meu, ce solutie ati gasi? Ce ati face?

2 răspunsuri:
| Luck19 a răspuns:

Pai dai biletul fratelui tau.Sau i-at laptopul cu tine (daca ai)

| Angelaaa a răspuns:

Du-te acolo unde te simti bine happy unde te trage inima-