| VFC a întrebat:

Buna TPU...sunt intr-o mare dilema:nu pot sa spun persoanei iubite ce simt despre ea dar eu cand incerc sa ii spun farta in fata ma pierd in ochii eicrying dar si pe mess cand incerc sa ii spun eu nu mai imi gasesc cuvintele, ma pierd
Ea e fata cu care ai vrea sa stai e frumoasa, e sexy, face glume bune si eu sunt foarte indragostit...
ziceti-mi fix ce sa o intreb adic cu ce sa incep si dupa cum sa decurga., vreau o conversatie pe mess ca nu vreau sa ma pierd in ochii ei
Fundaa
VA rog Fara caterinca

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Uite, acum depinde si cati ani ai. Daca esti mai mic de clasa a7a poti sa ii zici pe mess... Dar daca esti mai mare de clasa a7a cred ca ar fi cazut sa ii spui in fata straight face. Mna. nu stiu cati ani ai si ce vrei sa faci asa ca am sa iti fac pentru ambele variante. Deci, daca vorbesti cu ea pe mess : spune-i ca " stii. as fi vrut sa iti spun ceva de mai mult timp, numai ca nu prea am stiut cum. sincer, te plac foarte mult si mi se pare ca esti o tipa super ok. " apoi vezi ce spune si ea si mai improvizezi. de exemplu dupa poti sa o intrebi ce parere are ea despre tine, daca te simpatizeaza macar... si dupa mai vezi tu. Daca ii spui in fata primul lucru pe care il faci ar fi sa te uiti in ochii iei ( lasa pierdutul, revino-ti in fire, amorezatule laughing) ) asa. si ii spui ca iti plac ochii ei, ca are un zambet asa de frumos. ce mai stii tu si ca vroiai sa ii spui ceva. si apoi spui simplu ca o placi ( ceva genul blushing laughing ). Sper ca te-am ajutat. Baftaaa :*!

3 răspunsuri:
| Larisa_3441 a răspuns:

Buna!
Chiar daca ia-i dat funda adinei eu la 00:04 noaptea iti raspund acum la intrebare eu iubesc un baiat din clasa si mie la fel imi mi-e frica sa ii spun daca o sa rada de minecrying si multe alte chestii care ma fac sa renunt la aceasta idee in fine mie una daca mi-ar scrie baiatul pe care il iubesc urmatoarele lucruri vaiii:* as murilaughing
deci:
Buna, te rog sa nu razi de mine sau sa ma iei in gluma, nu conteaza ce va urma conteaza ca eu te iubesc si voi suporta consecintelel mereu ma gandesc la tine si tu cand te vad ca ma tratezi cu indiferenta...
Esti diferita pentru mine si chiar daca nu ma vrei in viata ta eu inima franta o voi avea.
Sper ca nu ai apucat sa ii spui persoanei iubite si s-a ti cont si de sfatul meu.
P.S :am 12 ani (poate ma crezi mica) dar dragostea m-a lovit:d

| Larisa_3441 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut llasa-mi id la mesajebig grin

| VFC explică:

Mersi mult adina