| Aham a întrebat:

Sunt intr-o relatie serioasa(nu conteaza de cat timp) si de fiecare data cand intretinem relatii sexuale, ea vrea sa o facem seara si cu lumina stinsa. Oare de ce are intentia asta?

Răspuns Câştigător
| Pysu a răspuns:

Sunt doua motive: ori e pudica si ii e rusine sa nu o vezi goala ( ea inca nu ti-a zis chestia asta) ori ii place asa ca e mult mai romantic. funditabatting eyelashes?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pentru ca este mai rusinoasa. La inceputul relatiei mele cu sotia mea, faceam si baie cu lumina stinsa.

| NickiMinaj a răspuns:

E grasa, are celulita sau nu vrea sa-ti vada fata in timp ce.

| UuuLaaLaa a răspuns:

Este o fire : 1. rusinoasa, 2. pudica.

Poate ii place intunericul, deoarece este mult mai romantic :X. Si eu prefer intunericul decat lumina happy. Dar na. Daca o faci cu persoana pe care`o iubesti, detaliile astea devin nesemnificante happy.

| ՀԷՑ a răspuns:

Probabil ca este mai timida, si nu are asa de multa incredere in ea. De aceea see rusineaza ca tu sa o vezi dezbracata. Ar trebui sa vorbesti cu ea, comunicarea este foarte importanta!

| whiterose26 a răspuns:

Buna.
Sunt unele fete care prefera misterul, intunericul, placerea ascunsa.In psihologie sunt consemnate astfel de reactii la persoanele introvertite, rusinoase, dar poate si nemultumite de aspectul lor fizic.
Cred ca cel mai bine in relatia voastra ar fi sa nu ii pui intrebari legate de acel subiect, deoarece daca ea doreste lumina stinsa inseamna ca are motivele ei(ascunse) pentru. care face acest lucru.
Tu ar trebui sa ii soptesti cat de mult o iubesti si ce inseamna ea pentru tine.Sigur in acest mod isi va recapata increderea in sine.
Numai bine!:*

| minuuu a răspuns:

Ii este frica de poola...