| marshall a întrebat:

Sunt intr-o relatie de 9 luni...si am inceput sa intretinem relatii sexuale acum 2 saptamani(la ea fii prima data si s-a intamplat de 4 ori)... din care la 2 am ejaculat prea repede. din ce cauza sa fie? ...pana acum nu mi sa mai intamplat.

4 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Gandeste-te la altceva, asta nu e o problema, cateodata prea repede, alteori prea incet, doar nu esti robot programat la aceeasi functie

| simoSTAR a răspuns:

Chiar aveam o discutie cu un prieten acum cateva zile...si imi spunea acelasi lucru...pana la actuala prietena nu s-a mai intamplat sa ejaculeze repede... te atrage faptul ca era virgina, sentimentele fata de ea...atunci cand iubesti o persoana dorinta este mult mai mare si implica sentimente nu doar nevoia de sex...nu trebuie sa te sperii...dimpotriva...eu zic ca v-ar prinde bine sa discutati amandoi despre asta si prietena ta sa se bucure ca are acest efect asupra ta happy

| Andraa_3088 a răspuns:

Ai trecut de 2 minute? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o partenera noua, este normal, pe urma ea a fost virgina, si asta este o cauza.