| Doareu200 a întrebat:

Sunt in vacanta in Italia si am cunoscut un baiat care are o relatie de 7 ani (fata nu este aici cu el), ne vedem aproape zilnic, intre noi este o atractie fizica foarte mare, iar el vrea sa intretinem relatii sexuale. Sa o fac sau nu? Peste ceva timp o sa plec si oricum nu o sa'l mai vad vreodata.

Răspuns Câştigător
| Madiitza a răspuns:

Ce te intereseaza pe tine si asa nu il vei mai vedea. dupa o sa se simta el vinovat fata de prietena lui, asa ca daca vrei fa-o! happy :*

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

N-ai nici prima nici ultima cu care si-ar insela iubita.
Dar aici nu e vorba daca inseala el,ci daca la tine primeaza instinctul sau respectul de persoana ta.
Probabil ca te simti tentata desi ceva parca te opreste.
Ei bine, orice ai face, ai grija sa nu-ti para rau, atat!
Acum, hotaraste.

| neutrino a răspuns:

Fa-o! Asa mai prinzi experienta si placere trupeasca si poate vei realiza ca ...nu trebuia sa o faci. Dar tu deja ai hotarat ce vei face.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Asta numai tu poti hotara.Eu nu vad nici o problema in a accepta sau nu.