| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr o situatie disperata, mi a venit ciclu pe data care trebuie doar ca mi-a venit putin si a doua si s a terminat sunt si racita oare asta sa fie cauza?

Răspuns Câştigător
| maryannee a răspuns:

De ce esti intr-o situatie disperata? In cazul in care nu suspectezi o sarcina, ca e de la raceala, pentru ca si eu am aceeasi problema de cand am racit. Insa isi revine cam in a treia zi, si ma doare foarte rau burta parca atunci sunt la menstruatie de fapt..Mergi la un doctor ginecolog si iti va da tratament si nu o sa mai ai pb. Mie mi-a recomndat sa iau niste ovule Cervugid de care sunt foarte multumita.

| crisbella a răspuns (pentru maryannee):

Am luat si medicamente pentru raceala si acum in a 2 zi de cm s a orit si mi a venit mai putinsad, imi este frica

| maryannee a răspuns (pentru crisbella):

Poi si eu iau medicamente de mult tim***r tot asa imi vine in prima zi foarte putin, apoi in a doua se opreste, apoi sin a treia zi cam pe la amiaza sunt "vulcano"...La inceput si eu am fost foarte speriata pentru ca ma simteam rau, aveam febra, simteam ca o sa explodez, insa acum m-am obisnuit.

| crisbella a răspuns (pentru maryannee):

Iti multumesc foarte mult pentru raspunsul dat, datorita tie m am linistit:*!

| maryannee a răspuns (pentru crisbella):

Cu placere :*! Nu stiu de ce au aparut stelutele la comment-ul meu...si nici nu am sters s-ul bine, dar sunt si eu in aceeasi situatie ca si tine si mi-e rauuuuuuuuuu crying.

5 răspunsuri:
| msweety a răspuns:

Da probabil esti racita, dar nu ai de ce sa te temi se mai intampla. poate esti la inceput.iar in primii 2 ani nu se regleaza