| Lory_6584 a întrebat:

TPU

Sunt noua aici si am si eu o intrebare big grin...

Mie destul de rusine dar in fine sa va spun.

Deci sunt virgina:d, si am fost la iubitu meu zilele aste
Ne-am jucat ne ne-am jucat si am ajuns nudbig grin
in acea " joaca " a reusit sa bage tot degetul in vagin ( 5-6 cm )
Recunosc primele dati durea destul de tare cand baga...big grin
asta in prima zi acum sincer nu mai doare deloc straight facestraight facestraight face
Deci intrebarea mea >= Mai sunt virgina?
Mentionez ca sange nu a curs

pupici si dau fundita unui raspuns detaliathappy

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Masturbarea de catre partener este considerata contact sexual. Virgina este numai o femeie care nu a avut nici un contact sexual. Asadar, tu nu mai esti virgina.
Himenul s-ar putea sa se fi rupt total, partial sau sa fie integru. Dar asta nu inseamna nimic.

| Crisu a răspuns:

Poate ca nu mai erai virgina dinainte.Sau poate ca nu te'a dezvirginat. sincer acum nu ai de unde sa stii sigur.

| Razvan a răspuns:

Deci, ai o problema cu care se confrunta multe fete.Refuzi sa crezi ca nu mai esti virgina. Teoretic cand ai fost atinsa in partile intime nu mai esti virgina, practic cand a avut loc orice fel de penetrare nu mai esti virgina.Pettingul are o limita pe care a-ti cam sarit-o

| GyeBaek a răspuns:

Mai esti stai linistita, dar problema e ca ai facut un pacat.

| JackieSue a răspuns:

Ca sa fii dezvirginata trebuie sa ti se rupa himenul si ca sa se rupa este nevoie de ceva lung si gros(te-ai prins). Himenul se poate rupe si in timp ce faci sport.Si chiar daca ti-a bagat degetul, tu sigur esti virgina.Nu vei mai fi atunci cand chiar o s-o faci cu **** baiatului, nu cu degetul.big grin

Concluzie: esti virgina.

Sper ca te-ai ajutat.

| Dydy_7659 a răspuns:

Da mai esti virgina stai linistita. Pentru a te dezvirgina trebuie sa intreti raport sexual. Nu-i nici o problema ca acum nu te-a mai durut sa obisnuit si asta e motivul pentru care nu te-a mai durut. Si cand te hotarasti sa o faci... Protejazatehappy bafta

| MeGhosta a răspuns:

Din moment ce sange nu a curs... mi se pare ca mai esti... dar nu pentru mult timp laughing cine ste ce jocuri mai inventati in alte zile`smug laughing
pup :*

| LoOvE a răspuns:

Buna!

Eu una stiu ca pentru a nu mai fi virgina trebuie(of...cum sa-ti zic?)sa faci sex cu prietenul.Cu degetul nu se intampla nimic, pentru ca nu s-a rupt nici un himen, doar cu penisul se poate(scuze dc expresie).

In concluzie, ca tot te-am ametit: esti virgina stai linistita, esti neatinsa(ca sa zic asa)

Ciaw!

| georginika a răspuns:

Imi imaginez cat de rusinata te simtistraight face
Scuze ca zic asta, dar asemenea probleme intime, nu se discuta cu mama decat sa fie facute publice?

| georginika a răspuns:

Mersi pentru stupid.Adevarul doare?happy

| alexalex_4604 a răspuns:

Da, mai esti virgina, si nu la toate persoanele curge sange, multi parinti spun asta ca o sa curga sange ca sa sperie copii sa nu se. de multe ori multe fete ajung sa aiba vaginism din cauza asta ( contractii care nu sunt controlate din cauza fricii ca o sa le doara prima data ).

| Cherry56 a răspuns:

Posibil sa nu posibil sa da eu insa cred ca nu daca spui ca te-a durut (nu tuturor femeilor le curge sange)

| imgirl a răspuns:

Esti virgina.nu te speria.si i`ti dau un sfatstraight faceai mare grija cand faci pasul ala maresad ti`o spun din propria experientasad pupici

| Eusunteu a răspuns:

Da ma esti virgina.Nu vei mai fi virgina la primul contact sexual avut. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu...si nu mai eramwinking

| elly_8871 a răspuns:

Virginitatea nu tine de actul fizic in sine. tine de mentalitate...de sufletul tau.fizic vorbind acum, da esti virgina. degetul lui nu este atat de gros incat sa iti rupa himenul. gandeste-te ca ai fi bagat un ob [care nu te dezvirgineaza!]. deci stai linistita happy :*