| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
acum cateva zile ' m-am jucat ' cu iubitul meu, bagand putin capul penisului in vagin, durandu-ma foarte tare sad [ eu fiind virgina inainte ca acum sigur nu mai sunt, chiar daca nu mi-a curs sange ],
dar nu stiu de ce mai nou ma doare daca imi baga degetul in vagin, ca inainte nu aveam treaba, nu ma durea deloc

imi puteti spune si mie de la ce ma doare puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| monykootza a răspuns:

1) @salexandrui96- nu vb aiurea. nu o cun, nu sti cati ani are+ ca a mentionat "iubitul meu", deci mai usor cu concluziile eronate...
2) ice.girl- esti si mica si proasta. bv tie: 2 in 1
3)avand in vedere ca "v-ati jucat" eu cred ca e foarte normal s t doara, actul sexual in sine nu s-a consumat/ finalizat iar himenul tau a fost rupt, chiar daca nu in totalitate. cum au zis si celelate fete, cel mai indicat e s consulti un specialist nu s fii sigura ca c zicem noi este neaparat corect... bafta si ai grija happy

13 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Cumva s-a infectat ceva? daca nu primesti raspuns eu zic sa mergi la un doctor sa intrebi.

| nicaruaga a răspuns:

Precizez de inainte ca raspunsul e posibil sa fie mult eronat:

tind sa cred ca in timpul acelui act, desi nu a curs sange, himenul a fost rupt, iar practic tu ai avut o rana acolo, nesemnficativa, dar a fost o rana, deci tu acum acolo ai o zona mult mai sensibila ca inainte. daca tot te doare, asteapta cateva zile fara contact sexual, si probabil nu o sa mai fie probleme...

si ca o alta idee: cati ani? confused

Răspuns utilizator avertizat
| salexandrui96 a răspuns:

De panarama ce esti!

| anonimu35 a răspuns:

Hmmm in legatura cu mesajul nu prea e frumos pana la urma nu ai decat 16 ani si taci din gura.rolling on the floor

| GigglesToDay a răspuns:

Ginecologstraight face scuze nu prea inteleg nu te lua dupa parerile noastre du-te cu el la ginecolog si el iti va spune sigur nou zicem 1001 de pareristraight face si u trebuie sa alegi mai bine o parere:X nu? succes funda:X?

| IceGirl_3377 a răspuns:

Esti gravida rolling on the floor)

| Reek54 a răspuns (pentru IceGirl_3377):

Oh. draga planeta, cati si cate va mai trebui sa suporti...

| Prunela a răspuns (pentru Reek54):

Era sarcasm. ştii mnu?

| Reek54 a răspuns (pentru Prunela):

Da

| DamiSite a răspuns:

Daca u esti aia din poza...te rezolv eu 1, 2...

| Đϋffγ a răspuns (pentru DamiSite):

Nu am nevoie de rezolvarea ta tongue asa ca poti sta linistit rolling on the floor