| swet girl 22 a întrebat:

m-am indragostit de un baiat pe care il cunosc de 2 luni dar problema e ca el o prietena pe care no iubeste chiar el mi-a zis. el lucreaza la un bar si pana acum 3 saptamana mergeam zilnic pe la el ma suna si ma chema la el ca se plictisea insa s-a schimbat, nu ma mai cheama la el nu ma mai suna si i-a zis unei prietene ca e suparat pe mine dar ns de ce.acum cand ma vede nu ma mai saluta, l-am sunat eu intr-o zi si nu a vrut sa-mi zica de ce s-a suparat pe mine.sa fie oare din cauza prietenei lui? tin sa spun ca m-a sarutat si de fiecare data cand ne vedeam ma saruta pe obraz, la fel si cand ne desparteam. spuneti-mi va rog cum sa-l fac sa nu mai fie suparat pe mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm aici e o problema pe care trebuie sa o descoperi singura.Incearca sa vorbesti cu el daca ti cu adevarat la el, incearca sa-l faci sa iti dea un raspuns, desi poate nu va fi cel pe care ti-l doresti tu, insa nu insista prea mult-poate duce si la dezavantajul tau. E posibil sa se fi racit poate pentru ca si-a dat seama ca a gresit si ca de fapt vrea sa fie cu prietena lui.nu stiu poate i-ai gresit tu cu ceva. i-ai ascuns ceva, a aflat el ceva.nu stiu.incearca sa afli raspunsul si oricare ar fi nu te ingrijira ca va fi bine si cu el si fara el problema e ca nu poti avea incredere prea mare intr-o persoana care are deja pe cineva.insa mai sunt si exceptii bune...Iti doresc multa bafta! ai grija de tine!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inca de cand ai aflat de faptul ca are iubita trebuia sa te tii la distanta!

Asta patesti daca 'poftesti' la bunul alteia...

Normal ca el nu vroia nimic serios de la tine din moment ce are o relatie cu alta!

Probabil iubita lui a aflat de tine ca te tii dupa el si i-a impus sa nu te mai caute, etc...ai grija, va majoritatea reactioneaza urat atunci cand intalnesc concurenta, sa nu te trezesti cu o paruiala...hee hee

| swet girl 22 explică:

E cu ea de putin timp vreo 3 luni.si nici ea nu-i sfanta nu cred ca ea ar fi problema

| swet girl 22 explică:

Nu am intretinut relatii sexuale cu el:d

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey incearca sa vorbesti cu el si intreaba-l de ce e suparatconfused
nu prea ai cum sa il faci sa nu mai fie suparat pe tine daca nici nu ii stii motivul. din pacate eu nu il cunosc si nu stiu ce fel de persoana e. dar nu te increde in orice vorba a lui.de cat timp are prietena?thinking poate fi si prietena lui motivul pentru care nu mai vorbeste cu tine. dar asta in cazul in care o iubestehappy take care!:* si dupa cum am spus.nu te increde in orice vorba de a lui ca baietii pot spune multe:*

| andreea_3181 a răspuns:

Nu are de ce sa fie suparat pe tine dar cred ca a aflat prietena lui de tine si la pus sa pastreze distanta fata de tine.nu ai gasit al baiat care sa nu aiba prietena? daca il iubesti lupta pentru el suna-l, cautal, fa ceva nu sta asa de linistita.lupta pentru el fa cncurenta cu pritena lui si la urma vedem cine castiga. dar daca ai intretinut relatii sexuale cu el eu cred ca ai fost doar o distractie pentru el
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 15 ani.va rog din suflet sa imi spuneti ce sa fac in privinta unui baiat.are 20 de ani.si il iubesc enorm... i'am facut si niste versuri. din cate stiu eu de la sora sa. le-a citit.si a ramas profund impresionat.are prietena. aproape de varsat lui.dar.sunt intr-o dilema.pe mess.ma alinta.imi vorbeste frumos. as vrea niste sfaturi.cat mai multe. v-as ramane datoooooaree...(Dar nu sfaturi gen.:are prietena nu-i de tine.(nu isi au rostul sfaturile astea pentru. ca l-am cunoscut si stiu FFOARte bine ce fel de persoana e.happy.)..Repet.v-as ramane datoare:X! multumesc.happy.