| angelinthedark a întrebat:

Oare nu mai vrea sa fie cu mine? L-am mintit ca nu am iesit niciunde aseara si de fapt am iesit si a aflat, s-a suparat pe mine si s-a certat cu mine, eu am plecat de la el si nu l-am sunat, nimic, nici el nu mi-a mai dat nici un semn de viata si era foarte suparat, oare nu mai vrea sa fie cu mine?

5 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Baietii sunt cam dificili, dar poate e foarte suparat ca l-ai mintit... Tu cum te-ai comporta daca el ar fi facut asta? Ai fi crezut ca te-a inselat, nu? Sau ca pur si simplu ti-a tradat increderea. Ramane sa va intalniti si sa discutati ca sa vedeti ce se va intampla cu voi

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

In locul lui nu te-as mai cauta... ai mintit odata, o sa mai minti si in continuare.

| belltech a răspuns:

Asteapta pina i se face dor de tine. Daca te suna nu-l tine pe astepatare, ia taurul de coarne si explica povestea. Sunt sanse mari sa se intoarca la tine. Daca nu, asta e, balta sa fie ca broaste destule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ar trebuit sal minti! dar iti voi da un sfat. daca nu tea mai sunat lasa-l cateva zile ai grija sa te observe forte des si nici nul saluta. daca vrei sa mai fie aceasta relatie trebuie sa fi tu prima care face primul pas. dupa cum tiam spus lasa-l cateva zile in jur de 5 zile. poate te va suna el. daca nu suna-l tu.

| ancadarkangel a răspuns:

Cel mai bine e sai lasi putin sa se gandeasca, si apoi tu trebuie sai spui de ce ai mintit si sa incerci sai recastigi increderea pentru ca el acum se simte inselat, tradat, si daca el te iubeste cu adevarat poate o sa te ierte si o sa te inteleaga. Cel mai bine e sa discutati problema cu calm si sa incercati sa o rezolvati.