| Roxxy_5830 a întrebat:

Buna TPU.:*
Sunt noua pe aici.
Am si eu o intrebare.happy
Am facut sex cu prietenu meu acum cateva zile si si-a dat drumu in mine.
E posibil sa raman insarcinata?thinking
Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| anonim4ever a răspuns:

Da sunt sanse foarte mari sa ramai insarcina... Asa ca m`ai bine fa`ti un test de sarcina... Ai grija de tine big hug :*

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da, este exact metoda perfecta de a face un copil. Sansele sunt cuprinse intre 5 si 100%, in functie de ziua ciclului menstrual in care te gaseai.

| RXN a răspuns:

Depinde in ce perioada a ciclului erai. Daca erai in perioada fertila, deci prin a 13-a, a 14-a zi a ciclului, felicitari.

| Cătălina a răspuns:

Clar ca poti ramane. Doamne, ce intrebari.

| unknow a răspuns:

Da` catzi ani ai de nu shtyai ca asa faci un copil thinking

| blaxy a răspuns:

OMG ce intrebare.mi se pare ca esti inca foarte mica si prostutza...si normal ma fato ca ramii insarcinata

| niki a răspuns:

Tu cum crezi ca se fac copiii?

| Ela_4663 a răspuns:

Da. e posibil. pastila de a 2`a zi nu mai poate fi solutia. fa`ti peste 7 zile un test de sarcina happy si roaga`te sa nu fii happy
El ce`a avut in cap cand a facut asta? daca nu v-ati protejat!

| Gipsy a răspuns:

Daca si-a dat drumul in tine cel mai probabil este sa ramai insarcinata straight face

| Cristinne_3572 a răspuns:

Ai putea sa fii daca erai in perioada fertila.asta e perioada cind un nou ovul e gata pentru fecundatie.la un ciclu stabil perioada fertila sau ovulatia incepe la 12-14 zile de la ciclu.Iti poti da seama daca esti sau nu in perioada fertila calculind zilele si analizind comportamentul tau.In aceasta perioada(2-4zile) ai pofta mai mare de sex, esti mai atrasa de sexul opus.Ai putea sa stii daca esti sau nu insarcinata efectuind un test de sarcina dupa 3 saptamini de la actul sexual, asta daca vrei sa primesti un raspuns adevarat.Si apropo, daca nu iti doresti sarcina(daca iti doreai nu puneai intrebarea) trebuie sa fiti mai atenti si folositi pastile anticonceptionale sau mai simplu prezervativul care NU REDUCE PLACEREA.

| zizzu8 a răspuns:

Mai fetelor, sau copiilor
nu credeti ca sunteti cam mici si nestiutori in domeniul asta.
macar daca sunteti asa nerabdatoare si dornice sa va distrugeti copilaria, macar protejati'va!

| ganeaa a răspuns:

Buna posibilitatea sa ramai garvida este cam mare sincer sa ai grija

| buBuzZyK a răspuns:

Da...e cam foatrte posibil...fa-ti un test ca sa fi sigura