| Byu_7191 a întrebat:

sunt noua pe aici:*. vreau sa va intreb ceva. fratele meu a fost lovit de un coleg de-al sau in gura. si-a spart buza si inauntru obrazul. il pot da in judecata? rasp repede pliz :X funda!

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Da pentru ca este vatamare corporala dar daca si frateto l-a injrat l-a jignit sau l-a lovit nu ii poti face nimic pentru ca a provocat scandalul decat sa isi ia o amenda si frateto si ala car el-a lovit.

1 răspuns:
| AndaWest a răspuns:

Pentru o nimica toata nu e cazul sa mergi la tribunal, o sa cheltui bani aiurea plus ca dureaza o gramada de timp...iti convine sa te lasi pagubasa