| Alina97Alìì a întrebat:

Buna TPU sunt o fata de 13 ani si imi place mult un baiat problema este ca prietenul lui se da la mine si este si el dragut.Dar nu stiu sigur daca ma place.Cum ma pot apropia de el? sau Cum pot afla ca ma place?
Funda

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Daca iti place de unul de ce vrei sa vezi daca celalalt te place? stii vorba aia cine vaneaza doi iepuri nu prinde niciunul.

| Alina97Alìì explică:

Nu..Scuze am uitat sa mentionez ceva acum imi place si de baiatul asta care se da la mine..Si sunt cu gandurile amestecate..Nu stiu pe cine sa mai plac