| xDirectioner5 a întrebat:

TPU! Sunt obsedata de un baiat, cred ca e si evident, adica nimeni nu mi-a zis asta, dar felul in care ma uit la el, pare a fi, desii prietenele mele ( cele mai bune ) inca nu si-au dat seama, il cunosc de mult si ne intelegem foarte bine, dar nu cred ca ma crede mai mult decat o prietena ( amica ) cum sa fac sa ma apropii si mai mult de el. Adica, sa-i arat ce simt ( printr-o prietena ) nu vreau sa-i zic personal si nici nu vreau sa-i joc jocul... Multi prieteni mi-au zis ca el ma place dar el, zice ca place pe o fata cu 5 ani mai mare care nici macar nu
stie ca exista! straight face Crede-ti ca e adevarat?
Ceea ce vreau sa va rog e sa-mi ziceti cum as putea sa-i arat ce simt pentru el : "Fara sa-i joc jocul", "Fara sa-i zic" si fara alte metode in genul. Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu ce legatura are problema ta cu aceasta sectiune, doar daca iti ghicim ce ganduri, sau ca dorinte ai. Pana atunci este bine sa nu te joci de-a Dragostea si Sex-ul.

| xDirectioner5 explică (pentru neutrino):

Neutrino, Nu nevoie de raspunsul tau neaparat, si nu o sa fac niciun efort sa-l recitesc, eu v-am rugat, cine nu vrea, nu raspunde si punct. Mereu imi raspunzi asa la toate intrebarile, lasa-ma draga impace, daca te deranjaza nu raspunde!

| neutrino a răspuns:

Te rog sa recitesti ceea ce ai scris, si daca tu esti mandra de ceea ce ai scris si de felul in care ai scris, atunci eu fac un efort sa iti raspund.

| rutanklan a răspuns:

Io zic sa iti faci o papusa voodoo cu el si sa il comanzi cum vrei tu. It works.

| lex79 a răspuns:

Pentru a înceta să te mai vadă ca pe o prietenă trebuie să-i arăţi că eşti femeie.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Eu nu cred ca exista o prietenie stransa ADEVARATA intre un baiat si o fata.cel putin, asta din perspectiva unui baiat.nu stiu cum e la fete, dar la noi baietii, din ce stiu eu, daca nu ne place de o fata atunci nici nu observam ca exista.si asta o spun desi nu sunt genul care sa profite sau se combine la misto, dar chiar nu vad rostu.asa.deci daca te intelegi bine cu el, fa rost de id-u si fa cumva sa te intelegi si mai bine.si de acolo o sa preia el situatia.

| Amirun a răspuns:

Mai bine îi spui tu. adică.ce ai de pierdut? :]