| Axml23 a întrebat:

Buna tpu.Sunt sanse ca prietena mea sa ramana gravida in perioada fertila daca am ejaculat puțin in zona vaginului ei? Nu am avut nici un act sexual amandoi fiind virgini..doar ne-am "frecat" organele puțin dupa care m-am excitat si ea la fel si mi-am dat drumul in zona aia puțin dupa care m-am retras. Fara glume va rog.Dau funda

6 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Daca sperma nu a intrat in vagin, atunci nu, nu exista șanse de a fi gravida.
Mai multă grijă pe viitor.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum "zona" vaginului este 100 % la interior, odata ce a existat ejaculare chiar si 1 singur strop in fata vaginului, iar fata era in perioada fertila, sansele sa ramana gravida sunt maxime.

Explici mai jos ca doar v-ati frecat organele.
Nu stiu cat de adanc vi le-ati frecat, dar daca penisul a ajuns in vagin, sau a fost tinut la intrarea in vagin, tot exista risc de sarcina.

| mihai69 a răspuns:

Dacă era în perioada fertilă există acest risc. Nu foarte mare, dar aș spune că nici zero nu e.
Și nu e nevoie să întrebi de „Ț" ori același lucru.

| Adriana5 a răspuns:

Nu e posibil să prindă o sarcină, doar dacă ai penetrat-o poți avea rezultatul = cu sarcina. succes

| axml34 a răspuns (pentru Adriana5):

Nu am penetrat-o doar am udat-o in zona aia dupa care s-a sters repede..sunt sanse ca sa se fi scurs in vagin?

| Adriana5 a răspuns (pentru axml34):

Nu,nu e posibil.