| axml34 a întrebat:

Buna tpu.Sunt sanse ca prietena mea sa ramana gravida in perioada fertila daca am ejaculat puțin in zona vaginului ei? Nu am avut nici un act sexual amandoi fiind virgini. nu am penetrat in ea
doar am udat-o puțin in zona aia dupa care repede s-a sters si doar ne-am "frecat" organele puțin dupa care m-am excitat si ea la fel si mi-am dat drumul in zona aia puțin dupa care m-am retras. fara glume va rog.

Răspuns Câştigător
| Michael1Mike a răspuns:

Atunci cand practici astfel de "joculete", trebuie sa fii atent.Nu va ramane gravida, stai linistit.Atata timp cat nu ai penetrat-o, n are cum sa ramana gravida. Data viitoare "casca ochii", altfel riscati sa iasa cu ochi dupa 9 luni.

| axml34 explică (pentru Michael1Mike):

Eu i-am zis.dar ea se teme...e nevoie de pastila de a doua zi?

| axml34 explică (pentru Michael1Mike):

Ea tot se teme si ar lua pastila de a doua zi...au trecut 48 de ore de atunci

| Michael1Mike a răspuns (pentru axml34):

Nu e cazul sa ia pastila, dar daca asta o face sa se linisteasca, o poate lua.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă era în perioada fertilă există acest risc. Nu foarte mare, dar aș spune că nici zero nu e.
Și nu e nevoie să întrebi de „Ț" ori același lucru.

| axml34 explică (pentru mihai69):

Deci sunt riscuri.

| mihai69 a răspuns (pentru axml34):

Da. Din păcate, e MULT prea târziu pentru pastila aia - și oricum nu e bine să fie luată aiurea.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sanse ar fi destule; dar GHINIONUL ar fi mult mai mare!