| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, sunt un băiat de 20 de ani, îmi plac fetele dar aș fi tentat să încerc și cu băieții, ce ar fi rău în a fi bisexual?

9 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Nu este nimic rau in a fi bisexual, homosexual, asexual. Daca actul este de comun acord, nu vad ce ar fi rau. Aveti grija sa va protejati si sa discutati orice aspect.
Nu lasa criticile sa te afecteze. Nimeni nu traieste in locul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o problema, este fundul tau in fond!
De fapt tu nu esti bisexual, pentru ca mai esti si zoofil happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nimic rau in a incerca. Fa ce vrei

| dolceromania a răspuns:

Parerea mea este sa te detasezi de dorinta de a dori un barbat, motivele ar fi morale.Ce placere mai mare este sa faci dragoste cu o femeie?

| Ioana74ses a răspuns:

Poate te alegi cu o fisura de anus!winking

| elinord a răspuns:

Poti incerca nu te opreste nimeni

| r7875567099998 a răspuns:

Salut,eu am 16 ani si sunt gay, daca vrei iti pot explica mai multe lucruri pe privat, cum este si la ce sa te astepti.

| yarichin a răspuns:

Nu este nimic rau in a fi bisexual. Arati ca ai curaj deoarece multa lume ( mai ales in Romania ) nu au curajul sa spuna asta sau sa incerce. Acum e alegerea ta!