| Tustras_Rafael_1997 a întrebat:

Hei TPU as avea o intrebare eu am 14 ani si cred...Cred ca sunt bisexual deoarece imi plac si băietii si fetele de la varsta de 9 ani ce sa ma fac? Oare sa accept asa cum sunt si sa incerc cu un băiat deoarece mai mult imi plac băietii decat fetele si imi place sa ma mastrubez si sami bag degetul sau pixul sau ceva in cur....Am uitat sa mentionez ca sunt din oradea.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te lupti impotriva unei orientarii sexuale mostenite genetic este un lucru greu de realizat dar nu imposibil. Va trebui sa te hotarasti la un moment dat pe care o mentii si la care renunti. In caz contrar mentinandu-le pe ambele vei avea de luptat cu multe prejudecati de natura morala sau religioasa. Multa sanatate.

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

In primul rand, la 14 ani... stai linistit!
In al doilea rand cred ca esti troll. Unul mic si pervers.
Si in ultimul rand, ce faci dupa aia cu pixul? mai scrie? il mai folosesti? daca nu, cate pixuri consumi pe saptamana?

| mihai69 a răspuns:

Poți fi foarte liniștit bisexual în continuare, chiar dacă nu vei reuși să ai vreo relație intimă cu vreun băiat.
La fel cum sunt unii heterosexuali care nu-s în stare nicicum să pună mâna pe vreo fată...
Ai răbdare, viața îți va scoate în față diferite oportunități - alege înțelept!

| Drimmero a răspuns:

A innebunit lumea,asta este clar! Din ce in ce,vezi mai multi bi,homo,transexuali,lesby,etc. Cat despre tine, urmareste-ti cu atentie ceea ce vrei, iar daca un baiat iti place faci cum vrei, iar daca iti place de vreo fata, iar e bine.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Clar,daca esti din Oradea este o problema.

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ce, ce problemă e?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Doub):

Cum ce problema? Tu nu vezi ca misuna numai lesbiene si homosexuali pe acolo!

| MonixKiller a răspuns:

Consider ca este in regula sa încerci sa îți găsești un băiat ca partener. Poate ca familia ta va accepta acest lucru sau nu. Dar tu nu trebuie sa te gândești la ei, ci doar la tine. Tu ce simți ca trebuie sa faci?