| anonim_4396 a întrebat:

sunteti cu un baiat/fata d ceva timp. aveti sentimente fata d persoana respectiva si hotaratzi s-o faceti! c simtzitzi in timp c va sarutatzi? in timpul mangaierilor? atingerilor? ma refer cand faceti dragoste nu sex!

Răspuns Câştigător
| Anca2454545 a răspuns:

Bunahappy.

Uite.chestiile astea nu prea se pot spune, nu ca nu vrei, dar nu exista cuvinte pentru asa ceva.
Asa ca atunci cand va fi randul tau, vei sti, dar nu te grabihappy

Pa pa.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A face dragoste inseamna a face sex.

| IloveME a răspuns:

Eu nu cred ca in sex exista atingeri tandre.te-ai terminat si gata!

| IloveME a răspuns:

Am 22 d ani si nu mai sunt virgina, doar ca nici eu nu gasesc cuvinte... voiam sa vad numai mie mi s intampla...

| AndaWest a răspuns:

Normal ca simtim asta, e ceva normal cand iubesti

| MissChocolatte a răspuns:

Aaa cand ne sarutam pai te simti extraordinar :X ceva ce nu poate fi exprimat in cuvinte love struck e o senzatie suppperrr, dar chestia e sa fiti relaxati laughing totul decurge de la sine :X

| roisin a răspuns:

Pai... pasiune, nerabdare, iubire, fericire, euforie, vrem tandrete si alte romantisme de-astea, cel mia mult conteaza sa simti ca te iubeste, si ca sunteti doar voi doi, sa fiti relaxati, singuri, sa nu existe posibilitatea de a veni cineva peste voi.

| UnOarecare a răspuns:

Pentru cei de mai sus : dragostea nu e acelasi lucru cu sexu`!
Cand faci dragoste, pui si sentimente, e ceva mult mai intim, la sex penetrezi si cam atat.