| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand nu agreati o persoana, dar sunteti obligati tot timpul sa o aveti in preajma si mai e si sacaitoare?

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Daca e obligatoriu sa o suport incerc sa o inteleg si daca nu reusesc o ignor. Cu putin tact poti sa o schimbi.

| paramore a răspuns:

In intrebarea ta ma regasesc, parca sunt eu cu prietenul lu sora'mea... e asa de antipatic de nu-l suport, e teribilangryeu nu pot sa il ignor pentru ca si el ma bazaie, asa ca iy raspund pe masura, il jignesc pe ocolite si il ofticlaughingsi cand vede asa incepe sa faca pe victima si se plange la sora'mea ca nu il las in pace, auziti ce tupeu are! si ea tine cu el, normal...asa ca m-am hotarat sa-i evit pe cat posibil

| Roby67 a răspuns:

Ii dau un picior in fundwinking

| Visatoarea a răspuns:

O ignor.