| anonim_4396 a întrebat:

Băieți ce părere aveți despre fetele sentimentale și cuminți care
vă iubesc din plăcere și din dragoste și pun sentimente pe aceea
persoană că toții băieții se gândesc nu mai la sex futai și e urât chestia asta de aia fetele fug de voi vă cred niște animale încălduri și nu mă păcăliți voi pe mine că sexul îl faceți din dragoste voi îl faceți din plăcere și nu puneți sentimente pe
aceea persoană când o faceți cred că voi gândiți negativ
când faceți sex nu eu cred că în gându vostru aveți când faceți
sex sentimente din aleea de plăcere nu și aveți fantezii sexuale cu mai multe femei când o faceti cu aceea persoană nu haideți recunoașteți de ce sunteți emoționați dragii mei e adevărat
chestia asta așa că răspundeți?
P.S sunt băiat

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu mai generaliza, de parcă ai privi toți ceilalți băieți de undeva de sus, și ție nu-ți ajunge nimeni cu prăjina la nas. Sunt și târfe pe lumea asta.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai baiete pot doar sa-ti spun ca imi plac fetele cuminti si care isi arata afectiunea. in rest n-am inteles nimic din ceea ce ai scris!

| akka4 a răspuns:

Prietene, ai vazut vreodarta pi··a in afara de televizor, calculator, internet sau alte surse? rolling on the floor
Eu cred ca nu...
Din ce am putut sa inteleg eu de aici, tu spui ca baietii sunt niste animale obsedate de sex, iar fetele sunt niste fiinte foarte inocente si sensibile, dupa care noi, ca niste obsedati sexual ce suntem profitam de ele rolling on the floor))))))))))
Wtf. ce tampenie mai este si asta? Nu am mai auzit pana acum o idiotenie mai mare ca asta tongue
da deci noi suntem niste brute, setati pe sex, iar ele niste doamne, care pun sentimente in tot ceea ce fac. Ele pun sentimente si cand stau in genunchi laughing
Iar ca o incheere la porcaria asta care ai putut sa o scrii tu aici, te sfatuiesc sa mai treci pe la scoala. Poate vei invata sa scrii si tu corect. Ai cam asasinat limba romana la propriu cu ce ai scris aici...
Jalnic. Dar pot spune ca m-ai cam amuzat putin in seara asta laughing laughing

| Monster1994 a răspuns (pentru akka4):

Da, ma nu am vazut ''pasarici'', probleme? Cred ca te simti cu musca pe caciula de ai dat raspunsul ala smug Si este evident si
logic ca nu vorbeam de toate fetele. Este la mintea cocosului.
Care e problema ta? waiting Da ma nu stiu gramatica probleme?
Dar cred ca orice tampit stie ce am vrut sa zic. Ca e logic.
Da nu stiu gramatica, nu m-a invatat mama. Probleme? Lasa
ca stii tu gramatica si pentru mine.winking. Oricum intrebarea mea
e logica si e la mintea cocosului. Doar nu vorbeam de toate
fetele. Vorbeam de cazurile alea cand se intampla ca din aia ca
tine care se simt cu musca pe caciula cand vad o intrebare de
genul, isi bat joc de unele fete care chiar ii iubesc. Si subliniez unele. Ca poate esti chior si nu vezi.

| akka4 a răspuns (pentru Monster1994):

Prietenasul meu analfabet, stai fratele meu in virginitatea ta, nu o mai da la intors acum laughing).
La tine nu se pune problema ca nu sti gramatica; tu esti chiar zob, terci, praf, la capitolul limba romana. Sincer in locul tau as sta d···u in banca mea, daca as fi intr-o situatie asa penibila cum esti tu acum.
Dar deh, "Prostul nu e prost destul, pana nu e si fudul".
Stau si incerc sa citesc raspunsurile lasate de tine si imi dau seama cat de adevarata este acea expresiewinking
Sti ce cred eu? Ca tu esti facut la misto. Parintii tai se plictiseau, au facut un handjob si asa ai aparut tu. Altfel nu puteai sa apariwinking crede-ma oamenii astia cu IQ subunitar asa ca tine apar 1 la un milion... Sa fim sinceri acum tu chiar ai avut noroc, ca ai fost foarte norocos, ai fost unic, insemnat laughing

| Monster1994 a răspuns (pentru akka4):

Asa este Akka. ''Prostul nu e prost destul pana si fudul,'' stii exemple asa-i? Se pare ca esti unul dintre acele specimene 99'99% ADN de maimuta care crede ca stie ca stie sa vorbeasca
corect doar pentru ca se da destept. Am cerut raspunsuri de la oameni intelegatori nu de la primate.

| akka4 a răspuns (pentru Monster1994):

Pai infect agramat ce esti tu, pune dra·u mana pe carte si dupa stai de vorba cu mine, analfabetule. Vorbesti si tu de femei si tu saracu esti satul de la·a...

| missme90 a răspuns:

Ma doare capu laughing) n-am inteles mai nimic. decat ca la inceput esti revoltatA de faptul ca baietii sunt animale in calduri si tot felul de acuzatii. apoi am inteles ca esti baiat. ceea ce sincer ma indoiesc.
eu cred ca esti o fetita, care nu stie semne de ortografie, nu a auzit de punct, virgula, alineat.
daca ai fi baiat nu ai spune: " nu mă păcăliți voi pe mine că sexul îl faceți din dragoste" laughing)) pai ce dracu baiat sta sa pacaleasca alt baiat? si apoi ii iei cu "dragii mei".
daca ai fi baiat, ai sti cum gandesc baietii.

| missme90 a răspuns:

Sau poate esti gay

| Monster1994 a răspuns (pentru missme90):

Nu sunt gay laughing rolling on the floor gresit

| missme90 a răspuns (pentru Monster1994):

Atunci e prima varianta. esti clar fata

| Monster1994 a răspuns (pentru missme90):

Ba gresestii eu sunt baiat eu am pus la misto intrebarea aia tu nu stii ce e ala misto am vrut sa vad ce zicetii voi

| missme90 a răspuns (pentru Monster1994):

Atunci ai probleme foarte grave cu gramatica. te sfatuiesc sa mai dai pe la scoala. "gresestii, zicetii" astea numai in raspunsul meu. nu mai zic in intrebare