| aNdreIiasi a întrebat:

tocmai m-a insultat o fata care ma place, e din liceu cu mine. Deci eram pe mess si a intrat pe mine, m-a intrebat de prietena mea, i-am sps ca ne-am despartit, apoi m-a intrebat dc mai am poza cu ea la avatar daca ne-am desp, era un bug de la mess si afisa fosta mea poza, i-am zis sa-si ia alt mess, apoi mi-a spus "sa-ti spun ceva, esti un ratat de 2 bani ", i-am dat igg, luni daca o vad la scoala ce credeti ca ar trebui sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| andreipanna a răspuns:

Genu asta de fete... dupa ce te jignesc tot ele asteapta scuze din partea ta, eu zic sa o lasi in pace...cred ca se va simti aiurea ignorata

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sa-i zici ca iti pare rau de pamantul pe care sta deasupra...ca ar trebui sa o bage repede inauntru sa nu mai raneasca si pe altii prin gesturile ei de 2 bani! Nu are rost sa intri prea mult in discutie cu ea ca i-ai da satisfactie si nu se merita! salut si bafta!

| lolly a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea, las-o pe ea sa-si spuna cuvantul.Tu i-ai spus ce ai avut de zis de ce sa iei tu initiativa? Las-o sa vezi cum reactioneaza, poate si-a dat seama ca a gresit.

Răspuns utilizator avertizat
| aNdreIiasi explică:

Aham big grin

| IMHERETOHELP a răspuns:

Sa o lasi in pace ar fi ideal...un om care te jigneste fara motiv nu merita atentie!

| Cupcakeeee a răspuns:

Poi ce sa-i zici? ea te jignit pentru. ca crede ca ai mintit.o sincer as fi reactionat la fel! cere-i scuze si explica.i.