| patrikbun a întrebat:

Buna TPU uitati am o iubita dar nu mai stiu cum sa actionez ea a plecat la mare eu la balaton numi raspundea la telefon oare ce se intampla cu ea oare m-a inselat? ajutati-ma cel mai bun rasp funda

3 răspunsuri:
| dyyva a răspuns:

Nu cred ca te inseala

| Schoompika a răspuns:

Poate sia pierdut telefonul,sau la uitat acasa, sau nu are timp, ori si la schimbat... Exista multe variantethinking vb cu ea pe messwinking

| Cristina_6184 a răspuns:

Nu este neaparat sa te insele. poate ca este ocupata si nu are timp de telefon.