| DIANA123456789100 a întrebat:

Un baiat i-a spus celei mai bune prietene ca nu ma place,dar el se uita la mine,imi zâmbeste cateodata si se da in spectacol cand ne plimbam pe strada lui. Eu nu vreau sa vorbesc cu el, dar nici el cu mine... Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| BeckhamRZM a răspuns:

Te place, da. Dar crezi că ar fi așa bătut în cap încât să îi spună prietenei tale adevărul? =).

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In conditiile descrise de tine, sigur te place!

| Doub a răspuns:

Nu, nu te place.

| Lawliet14 a răspuns:

Poate ca a mintit atunci cu prietena ta.

| Atlas33 a răspuns:

Conteaza mai intai de toate aspectul tau despre care nu ai spus inca nimic, poate asa te-am putea ajuta mai mult.Si nu neaparat ceea ce spunem altora este adevarul. Poate ca uneori a recunoste admiratia pentru cineva, ne pune in dificultate devenind astfel vulnerabili.A zambi cuiva si a ne purta copilareste, e sigur un semn de simpatie, de ce nu?!

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Da, te place

| Dianadenia129 a răspuns:

Https://m.facebook.com/....../photo.php Atlas33 uite o poza cu mine. Cea care a pus intrebarea