| boboletzo a întrebat:

Cel mai traznit loc unde ai facut-o cu iubitul?

Răspuns Câştigător
| gabyrulles22 a răspuns:

In baieie in avion...

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În copac.
Aşa întrebare, aşa răspuns.

| R_8074 a răspuns:

In padure

| cossmy a răspuns:

Pe masina intr'o poiana...noi si veveritzelehee hee. A fost cea mai tare experienta. Era vara, capota fierbinte. Excelenttongue (P.S. FOSTA iubitasad )

| virusake a răspuns:

Iubita, in cazul meu.
Cabina de proba, sala goala a unui cinematograf, parc.

| cosmin21 a răspuns:

Nu am iubit, am iubita laughing

| Dek a răspuns:

Eo cu iubita :X

Eram la biliard si la o masa mai retrasa bine dar fara sa observe cinevalaughinglaughing

| Alinaga a răspuns:

Pai in parc la-16 grade si eu muream de cald a fost super intr un restaurant care avea incaperi la separeu si sa vedem mai tarziu
as fi de acord sa o fac oriunde

| boboletzo explică:

Sau iubita

| eurynomus a răspuns:

In tren da cu iubita nu cu iubiti big grin

| Darkfable a răspuns:

Pentru inceput am iubita, iar cel mai trasnit loc ar fi pe o bancuta aflata in apropierea unei gari de tren, de fapt era in fata garii dar pe partea cealalta si mai era si ziua afara.

| Dunnamite a răspuns:

In cabina de proba!

| Ecstasy_4276 a răspuns:

Hmmm, interesant. cu fosta sincer sa fiu cel mai traznit loc a fost in baia de la scoala laughing

| elena16 a răspuns:

Pe birou langa tv laughing

| SunShine_5120 a răspuns:

Intr-un lifthee hee