| BuburuzaLoveIepuras a întrebat:

xD Cel mai traznit loc unde ati facut. o? Funda si tuturor vot.

Răspuns Câştigător
| Lorenada a răspuns:

In piata orasului si intr-un magazin de haine...

11 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

In parc, in padure, in camera parintilor lui la o petrecere.

| Betty18 a răspuns:

Ce sa facem?laughing) nu ai specificat.

| Mayar a răspuns:

Intr-un copac

| Atzumy98 a răspuns:

In piscina laughing

| AFR81 a răspuns:

N'am facut'o inca. Funda?

| Biscuiteee a răspuns:

Acasa la el happy

| iuliana40 a răspuns:

Am multe locuri
um la o prietena, in dulap, la 2 diminatea in tren, sub pat XD, dupa perdea si in leganul din casa iubitului

| iuliana40 a răspuns:

Scz am uitat sa mai zic in jacuzi padure lan de grau in grajd pe un cal introcutie in masina pe masa in cabina de proba in dunare peun skateboard in dus si pe aragaz

| Ella_8822 a răspuns:

Intr-un bucar comunist,un vechi bazin de apa, intr-o padure in masina, si pe malul unui rau :d

| Ella_8822 a răspuns:

Intr-un buncar comunist****pardon

| ema_4112 a răspuns:

Pe un camp in masinahee hee funda?