| GabrielaS13 a întrebat:

Unui baiat din clasa ii place de o fata dar nu stie cum sa o faca sa se indragosteasca de el. Acum m-a intrebat pe mine dar eu nu sunt cu dragostea asta.mie imi place mai mult singura?
I-am spus ca poate sa afle ce ii place sa vorbeasca cu ea...si el m-a intrebat pe mine ce ii place dar eu nu prea vorbesc cu fata aia.

Deci cum poate sa o,, cucereasca"?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Cucerit? Mama, cate aspiratii! laughing

Spune-i sa intre in vorba cu ea, si sa avanseze treptat. Sa afle ce ii place, daca are prieten, daca nu, cum ar vrea sa fie, si apoi sa treaca la cucereala.
Cat nu stie nimic despre ea, ce sa faca?

| veronicadodu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbeasca mai des cu ea.Sa`si spuie necazurile. sa-i faca un mic cadou, so invite undeva...(la un film, in parc, cafenea, teatru.)