| heiii a întrebat:

v-ati indragostit vreodata de o persoana si nu ati putut sa o uitati dupa mult timp chiar daca nu mai aveati niciun contact cu ea? puteti sa'mi lasati si mesaj privat big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lօllipop a răspuns:

Pai sigur ca da. majoritatea adolescentilor se indragostesc peste cap de cineva. si nu-l pot uita mult timp. dar care e pontu in intrebarea aceasta? ti s-a intamplat? (fundita? terog)

| Merry20 a răspuns:

Da...am petrecut 1 saptamana la un hotel in Ungaria, unde m-am indragostit de salvamarul de la piscina hotelului, se vedea ca ii era drag sa ma priveasca si si mie imi era, dar nu a avut niciun viitor din cauza faptului ca eu am plecat. Nu l-am mai vazut de jumate de an si tot mi-e dor de el si nu am niciun fel de contact cu el si practic nu stiu absolut nimic despre el, dar consider ca nu e necesar sa sttii totul despre o persoana pentru a te indragoti de ea si sa simti ca iti este dor de ea.:*