| anonim_4396 a întrebat:

Hei..am nevoie se ajutor. Imi place foarte mult de un baiat. De de o seama cu mine. E foarte de treaba, ne potrivim perfect! Simt ca ma intelege, ca e facut pentru mine.Chiar daca nu il cunosc foarte bine, imi place mult de el. Stiu ca si el ma place, nu sunt foarte sigura, dar simt asta. Nu i-am zis niciodata ca il plac, sau el sa imi fi spus mie. Doamne, imi e dor de el in fiecare zi. Nu pot sa nu ma gandesc la el... niciodata nu am mai simtit asta.
Ce ar trebui sa fac? adica. dati-mi niste sfaturi. cum sa aflu daca chiar ma place. funda

Răspuns Câştigător
| Tequila007 a răspuns:

Sincer dupa parerea mea e foarte aiurea ca o fata sa zica unui baiat ca l place...ar trebui sa iesiti afara,, ca prieteni,, si sa vezi daca simti ceva sau daca el simte...luck!big grin

1 răspuns:
| HELBINSKI a răspuns:

M-am gandit la asta, sincer. Ai mare dreptate, dar ma deranjeaza ca prietenele mele ma tot sacaie si ma streseaza. Nu vreau sa se intample asta.