| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU, va rog sa ma ajutati cu un sfat rapid.Imi astept menstruatia de 2 zile (nu am un ciclu regulat) si azi dimineata am constata ca tamponul pentru scurgerile albe e uscat, luna trecuta cand s-a intamplat asta a fost un semn ca in cateva ore-mi va veni. Intrebarea este, lipsa acelei scurgeri poate indica daca trebuie sa-mi vina astazi sau nu?

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai stat 2 zile cu tampon uscat?! Tu nu discuti cu mama ta?!
sunt atatea site-uri medicale unde poti intreba, cum e posibil asa ceva? 1
Mare atentie la igiena si sanatate!