| X_7334 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! Am fost impreuna cu ea timp de 10 luni, ne iubeam enorm, visam impreuna.Ne-am desparrtit si dupa 2/3 zile ea era deja cu un alt tip din alt oras. O iubesc enorm, deja au trecut 2 luni de cand suntem despartiti, ne-am intalnit, am fost doar noi, ma pupat pe obraz, ma strangea inbrate.Eu o mangaiam.Nu stiu. vreau sa o recastig.Va rog TPU! ajutoor.
Best ia funditahappy

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde a cui a fost vina,in ce fel v-ati despartit, etc.

Oricum, nu e semn bun ca te-a inlocuit atat de rapid.

| georgiana_1403 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa o intrebi daca mai simte ceva pentru tine si daca crede ca relatia voastra mai are vreo sansa. Daca zice ca da atunci poti incerca sa o recastigi. Daca zice ca nu iti dai seama ca nu mai are nici un rost sa mai incerci. Eu nu stiu care a fost motivul despartirii dar daca si ea mai tine la tine sper sa va impacati pentru ca din ce spui tu ar fi pacat sa nu fiti impreuna.

| dreamgirl16 a răspuns:

Ce trist. daca va`ti intalnit, si o mangaiai si chestii.sigur te mai iubeste,dar nu inteleg dc va`ti desp,adica nu am de unde sa stiu,trebuie sa vb cu ea,daca o tineti tot asa nu ajungeti nicaieri,va mai intalniti, si ii spui in fata ca tu inca o iubesti si ai face orice pentru ea! Nu trebuie sa astepti ca sa ii spui un sincer "te iubesc", nu``i asa? Ce poate fii asa greu.ai o inima curata pliinaa de iubire pentru ea,nu o lasa asa, recastig`o, amintesteti de toate mom petrecute impreuna.si va fi mai frum:X!

| AndreeaLupan a răspuns:

Ieshirea din situatzie este sa vb cu ea, ca daca tii tot asta in tine pai nu rezolvi nimic, asculta ce iti spune si ea, ce parere are si apoi deja poti face concluzii daca are rost sa schimbi ceva sau nu.

| RloveS a răspuns:

Trebuie sa va mai intalniti si sa va dati seama daca ink va iubiti. Vorbeste cu ea si spune-i ca inca o iubesti si intreab-o si pe ea ce are de gand. M.ai bine ati mai da o sansa relatiei voastre!

| geologul a răspuns:

Nu te iubeste nu este de tine uit o gasesteti alta