| roxyana03 a întrebat:

Buna dau funa+vot

Ma numesc Viorica si am 17 ani... jumate iar el 20

Am si eu o roblema cine ma ajuta dau like sa stiti.

a inceput asa, am cunoscut un baiat cand stateam cu altu de 2-3 luni,dar pe cel care am stat cu el (andrei) nu l-am iubit absolut deloc,dar el pe mine da, mi-a zis ca "viorica daca iti va place oricine altcineva zi-mi,nu va conta, ne vom desparti, stiu ca nu ma vei iubi niciodata) zis si facut peste ceva timp, ei a aparrut acel baiat (Robert), mam inteles bine cu el, apoi ne-am intalnit, ne-am sarutat etc:d

Rober a zis :"Viorica eu accept sa fiu al 2 pana te desparti de el stiu ca iti este greu"

ei el nu a suportat mult 4-5 zile si mam desparrtit de Andrei pentru ca Robert mi-a zis ca nu poate sa stea asa cu mine, ca vrea sa ma tina de mana etc, etc sa iese cu mine la suc nu sa se ascunda, eu incepusem sa tin enorm la robert asa ca mam desp de Andrei...

Am stat cu Robert vreo 2 luni il iubeam enorm:d...dar el nu stiu ce a aflat despre mine si si-a crezut prieteni a zis ca e adv ce zic ei ca ii cunoaste de mic etc, etc ca intre baieti...ne-am desp 2 saptamani,apoi eu l-am sunat sa vb ceva cu sora lui si am vorbit ceva cu el si nu stiu cum dar pur si simplu ne-am inpacat ei dar ne-am inpacat si el a zis asa

"Viorica iti multumesc ca mai lasat sa ma gandesc,sunt prosst ca mam loat dupa alti,stiu c nu e acv,mi-am dat seama ca ma iubesti,vreau sa ne inpacam (eram cea mai fericta),dar a zis ca sa ne ascundem sa nu ne mai vada nimeni pentru ca apoi lumea iar incepe sa vorbeasa si iar ne certam si etc dar mi-e greu nici el nu a acceptat la mine asta, dar accept macar un timp,re dreptate toata lumea se baga,fostele lui prietene,fosti mei prieteni,amici,etc dar el inainte imi zicea (iubitta,zana,viorica, iubire, te iubesc, etc) acum da mai zice cate o data (zana, iubita,) dar te iubesc nu mi-a zis deloc si ne-am inpacat de vreo 2 saptamani

Ce sa fac ce sa-i zic?

Eu sunt cam timida si nu stiu cum sa reactionez

app(virgina nu mai sunt,mam si culcat cu el)

m-am gandit sa-i trimit un mesaj,eu i-am cumparat ceva sa il dau luni si vroiam sa scriu si un bilet acolo, dar sa fie cel mai romantic, frumos (stiu ca conteaza mult pentru el dulcegariile), dar eu nu stiu e sa-i scriu ma ajutati voi?

Imi dati niste sfaturi inainte si apoi ma ajutati cu un bilet?

Faceti voi un bilet in locul meu, iar mi-e daca imi place il voi scrie (stiu ca trebuie facut de mine, dar nu stiu ce sa sciu si oricum il iubesc mult)

Hai faceti voi un bilet va rog frumos.
Cel mai frumos raspuns dau Funda si dau si Vooootlove struck

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

De ce vrei sa fii cu un baiat care te tine ascunsa?! Daca te iubea cu adevarat isi infrunta prietenii si le impunea respect fata de tine si de relatia voastra. Si tu mai vrei sa ii scrii si un biletel romantic?!?!?! Ce e in capul tau? Trezeste-te din indragosteala asta oarba si gaseste un baiat care te iubeste cu adevarat.

| anonima3389 a răspuns:

"Stiu ca am trecut prin multe si vom mai trece, dar oricat de greu ne-ar fi, o sa te iubesc mereu si voi fi langa tine trup si suflet"