| MaryMary_5164 a întrebat:

Va rog ajutati`ma! Deci de cand a inceput vara nu l`am mai vazut deloc pe iubitul meu(adica parintii lui l`au dus la bunici straight facesad)am zis ca o sa rezist fara el bine am rezista o luna dar deja nu mai potsad! Ce sa fac? Mentionez ca de cateva seri tot il visezcrying! Cateva sfaturi va rog(adica sa mai rezist putin pana cand vine)

6 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Pai vacanta e pe sfarsite! Cum ai rezistat o luna mai rezisti doua saptamani.

| Lora a răspuns:

Ocupa-ti timpul citind o carte, iesind cu fetele in oras, jucand un joc, uitandu-te la filme, documentarii

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Pai n-are telefon sa te sune? Sau sa-l suni tu? Era normal sa mai dea un semn dar poate nu are cum mai asteapta si tu pana se intoarce de acolo sau poate pe ala nu il doare prea mult de tinewinking

| Byencutzz a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te gandesti la momentele frumoase si amuzante petrecute impreuna ca sa-l ai aproape de tine ( cu sufletul) sau daca nu suna-l... nuprea sunt asa multe variante dar gandeste-te ca mai este o luna jum pana o sa-l vezi din nou happy successad:*

| Alëxąndŕą a răspuns:

Eu ced ca isi face de cap cu alta dama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Priveste partea buna, in curand incepe scoala si o sa-l revezi.
Ocupa-ti timpul cu altceva... Pe mine cel mai mult ma ajuta vizionatul filmelor (avand in vedere ca nu prea citesc).