| angel3 a întrebat:

Buna TPU...va rog ajutati.ma. imi place de un baiat! vrobim in fiecare zi pe mess, ma face mereu sa rad si de fiecare data cand il vad, oricat de suparata as fi, nu ma pot abtine sa nu zambesc. la scoala decat ma saluta, nu prea vorbim.amandoi suntem de seama (16 ani). intr-o zi mi-a zis ca ma iubeste mai mult decat o prietena dar atunci imi era indiferent. m-a facut sa ma indragostesc de el in timp si acum nu stiu cum sa fac ce sa fac sa vad daca si el tine la mine! imi este foarte drag si cred ca cu el ma inteleg cel mai bine dintre baieti, ii pot spune orice. ma asculta si la fel fac si eu. eu sunt putin mai inalta decat el, ar puta fi o problema? poate fi jenant pentru el ca baiat? diferente nu e mare. maxim 5 cm! si totusi nu stiu ce sa cred! acum poate ma considera o doar o prietena!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt exact la fel si eu, doar ca el e mai inalt ca mine laughing.
Oricum, asta nu conteaza. In rest totul e identic.
E simplu, fa-ti o prietena de la el din clasa (cea mai buna prietena a mea e cu el in banca) si spune-i ei sa te ajute.
O sa il traga de limba putin asa. Si afli daca merita cu adevarat.
La mine a functionat. Aflu in fiecare zi lucruri noi. Referitor la ceea ce crede el despre mine. Si-i de bine day dreaming.
Va merge!

P. S : Eu m-am apropiat si mai bine de el vorbind la telefon!

Succes, vezi ce faci. >big grin

2 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Ia-ti inima in mana bag-o in buzunar si vb deschis cu acel individ... dupa parerea mea va aprecia faptul ca discuti liber si ii transmiti tot ce crezi ca simti pentru el si nu prea cred ca va reactiona negativ doar pozitiv. succes big grin

| brunetta_8524 a răspuns:

Sincer.Cred ca te place dupa cate ai zis, si incerca sa-l ntrebi ce simte pentru tine.Nu cred ca inaltimea este o probleme fiindca am vazut multe cupluri in care fata sa fie mai inalta decat baiatul.

Succes!:*