| Laryssa97_7963 a întrebat:

Imi place mult de un baiat dar nu stiu cum sa aflu daca ma place si el... Adica ma saluta de fiecare data cand ma vede si mai vbim asa pe mess...Sau daca credeti ca nu simte nimic pentru mine atunci cum sa fac ca sa-l uit? P. S: E cu un an mai mic decat mine si ne-am cunoscut la o inmormantare laughing.

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ai dat prea multe detalii, din postarea ta reiese că sunteţi amici.Dar dacă tu ai impresia că ar putea simţi ceva pentru tine, poţi vorbii cu el şi să'i spui că tu'l placi.
Baftă.

| asdsdsaaas a răspuns:

Intreba-l pe mess daca te place si asa o sa afli cel mai exact:*

| math a răspuns:

Am ajuns la concluzia ca daca un baiat nu se intereseaza de tine, sa nu iti ceara nr de tel.[macar sa faca rost de el de la alte persoane ], o iesire impreuna sau sa nu iti de.a de inteles cum ca te.ar place,clar nu vrea nimic mai mult! parerea mea oh go on. Daca tu il placi si simplul salut al lui ti se pare ceva extraordinar! deci, ori il uiti, ori ii spui ca.l placi!

| Cristi6482 a răspuns:

Pai poti sa-l intrebi daca te place, fara rusine.
Ori sa te imprietenesti cu un prieten bun de-al lui si sa-l intrebi daca te place.