| Marry410 a întrebat:

Va rog ajutati-ma urgeent! Deci un baiat imi da semne ca ma place : se uita mereu la mine cu o privire diferita, imi zambeste si prietenii lui ma urmaresc! Eu din indiciile astea as zice ca ma place, adica am vorbit cu mai multi oameni si au zis ca e logic ca ma place, mai ales ca prietenii lui cand ma vad ii dau coate! laughing In fine problema mea este urmatoarea : el s-a pus intr-o relatie pe facebook si eu l-am intrebat cu cine este si el mi-a zis fix asta "nu sunt cu nimeniwinking stai calma:p" eu ce sa inteleg de aici? spuneti-mi va rog! Dar problema este alta mai mare : am aflat ca el i-a zis unei fete ca eu sunt disperata dupa el ca mereu ii scriu pe facebook si pe el nu il intereseaza de mine crying Si eu nu stiu ce sa crrd ca este adevarat a fost o perioad in care i-am scris mai mult si el nu mi-a radpuns si nu inteleg de ce straight face Va rog ajutati-ma ca eu nu inteleg de ce se compirta asa apoi ma face disperata crying si stiu din surse sigure ca el i-a zis fete aleia pentru ca sunt prietena cu eastraight face Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac sau ce sa mai cred! Va rog!

5 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

Buna! Pai, e clar ca baiatul are sentimente pentru tine, dar cred ca e timid. Poate ''prietena'' ta il place, si vrea sa va ''desparta''(adica sa nu ai tu sanse cu el).Eu zic sa te duci pur si simplu la el si sa i zici: ''Ba baiatule ma placi sau nu?'' Sper ca te am ajutat! Bafta!

| Numero1 a răspuns:

Nu am citit tot textu pentru ca mi-e lene si nu am intrat pe acest site ca sa citesc,sfatu meu, e doar un baiat, tu cesti doar o fata, nu face mare tam tam din asta, nu merge incearca cu altu.

| dididedediu a răspuns:

Sincer nu mai fii asa disperata...lasal sa vina el latine.baietii asa fac. daca vede cu umblii mult dupa el se da mare la toata lumea..si dupa aia no sa te suporte..sau poate ca e timid...stii ce sa faci..intreabal daca eu zis la fata aia asa cu tio zis tie ea. poate ca nici nu a spus. poate ca ea il place si a facut asta doar ca sa il lasi in pace si sa te faca sa suferi..incearca..oricum incercarea moarte nare..bafta!

| kynet a răspuns:

Poate baietii ii dau coate la genu "ba...vezi ca vine disperata aia frate" straight face

| StephAnnya a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa-ti ascunzi privirea cind incearca sa te priveasca. Cred ca mai devreme sau mai tirziu dupa ce te vei comporta asa, isi va da seama ca te place cu adevarat si va fugi la tine. Bafta