| Marry410 a întrebat:

....va rog AJUTATI-MA DAU fundita, este un baiat la scoala care ma place, si pe el toate fetele il plac si toate au fost disperate dupa el, parca acum lucrurile s-au mai linistit, si lui ii place de mine pentru ca n-am fost disperata, cum sa-i dau e inteles ca-l plac, dar sa nu creada ca-s disperata?! (nu ne cunoastem, dar sunt aproape sigura ca ma place, incearca mereu sa intre in vorba cu mine )VA ROG AJUTATI-MAA! Si mereu imi zambeste va roog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Allergikaa a răspuns:

Daca stii ca te place pur si simplu ii zici, ca-l placi.Nu-i greutongue. Nu va crede ca esti disperata ci sigura pe tinehappy.

Daca esti mi timida, Pai ii spui mai indirectbig grin. Zici ca vorbeste mult cu tine, pai atunci doar faci mici aluzii ii mai zambesti te uiti in ochii lui si pleci privirea uneori, ii spui ca e dragut sau ca-ti place cum sa imbracat. Si el va indrazni mai mult.

Mult Succes:X!

| Marry410 explică (pentru Allergikaa):

Am zis ca incerca dar eu nu prea vreau sa-i raspund, ma gandesc ca apoi zice ca-s diperata..deci nu vorbim, nu ne cunoastem, dra el incerca sa intre mereu in vorba cu mine!

| Allergikaa a răspuns (pentru Marry410):

Pai daca vorbesti cu el nu inseamna ca esti disperatahappy. Disperata esti daca te agati tot timpul de el si nu-l lasi sa respirehappy. Dupa ce ai spus tu e clar ca e interesat de tinetongue. Asa ca fa ce tziam spus! o sa vezi ca mergebig grin.
Mult Succes:X!

| Marry410 explică (pentru Allergikaa):

Ms.dar si mie mi-e rusine aadica nu ne cunoastem, oricum MS :X:X

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Marry410):

Si ce vrei sa faca? primul pas e comunicarea, esti disperata cand nu-l mai lasi deloc in pace. si nu conteaza daca cineva te crede disperata sau altcumva, tu trebuie sa faci ce crezi ca e bine. raspunde-i si tu si daca nu vrei sa pari disperata lasa-l pe el sa te bage mereu in seama, numai sa-i raspunzi si asa dintr-una intr-alta el iti va propune sa fi cu el, iar tu vei accepta.
ce simpla e viata laughing

| Allergikaa a răspuns (pentru Marry410):

Pai stiu ca e greu dar trebuie sa iti faci curajhappy. Pare un baiat simpatic sincer chiar sper ca te-am ajuat:*

| Marry410 explică (pentru Allergikaa):

Ms mooooltt de tot :*

| Allergikaa a răspuns (pentru Marry410):

N-ai pentru cetongue. FUNDA:X!

8 răspunsuri:
| Silenzio_Stampa_1991 a răspuns:

Raspunde-i si tu cu un zambet, cu un buna, cu un ce faci...vezi tu, te descurci