| alisa96 a întrebat:

Buna TPU va rog mult sa ma ajutati cu un sfat. Am fost cu un baiat si n-eam iubit amandoi cel putin asa parea dar eu avusem cateva conflicte cu prietenul lui cel mai bun eu am incercat sa le evit nu am vrut sa ma cert cu el dar ajunsesem sa ne certam pe tema asta eu nu am vrut dar asa a fost dar nu n-eam despartit apoi el a inceput sa ma minta si mai multe lucruri eu nu am putut sal las si l-am iertat apoi el era foarte distant cu mine si nu stiam ce sa mai fac si cum sa reactionez si i-am cerut o pauza dupa l-am intrebat daca ar mai vrea sa ne impacam si zice mereu nu stiu si imi da dovada mereu de indiferenta ma face mereu sa plang si nu stiu ce sa mai fac deja toti prieteni mei vor sa ne impace dar el da mereu inapoi si nu inteleg de ce parca ne iubeam acum parca nu neam iubit niciodata si ma doare rau cand vad ce spune si ce face si nu stiu incotro sa mai astept sa mai lupt sau sa renunt la el pentru ca sunt foarte confuza comportamentul lui lasa de dorit nu stiu ce sa fac ajutati-ma dau funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu merita sa te tii dupa el nu vezi ca e destul de fraier incat sa ii mai dai si atentie.

3 răspunsuri:
| SexyCioco a răspuns:

Ahh pai e clar ca nu mai vrea sa fie cu tine si de asta spune nu stiu... uite
Nu stiu = nu
Poate= Da
Niciodata =candva
Candva= poate eu dupa regulile astea merg smug
gaseste altu mahh.ca nu e timp de ajteptat ca e vara big grin

| Colla a răspuns:

Nu o sa'l afirm pe misogin deocamdata... Daca tu chiar il vrei si vrei sa vezi raspunsul concret adica da sau nu spune'i,, Eu te iubesc, nu stiu ce crezi tu si am luptat pana acum pentru tine si te'am vrut inapoi acu nu iti cer decat raspunsul adevarat chiar daca o sa ma supere termina odata cu mine si spune da sau nu!" blushing...

| eL3cTr0 a răspuns:

Mi`e lene sa citesc tot ce ai scris.ca te-as fi ajutat.:]