| anonim_4396 a întrebat:

Eu am avut o relatie de un an, ma rog ne mai certam ne mai impacam dar eu il iubeam foarte mult pe el a fost singurul baiat pe care l-am iubit. Dupa o cearta alta mi la luat, cand eram pe punctul de al uita ma suna ma cauta sa imi zica ca ma iubeste ca nu ma uitat el e cu acea fata de 9 luni zice ca nu o iubeste ca sta cu ea din obisnuinta.Mereu ma suna si ma cauta vreau si eu niste parari vreau sa stiu oare el mai simte ceva penrtu mine voi ce credeti? Oare mai merita sa mai lupt o data pentru el?

3 răspunsuri:
| gheorghita a răspuns:

Nu merita o a doua sansa! Uita-l si spune-i sa nu te mai caute. Oricat l-ai fi iubit si poate mai tii la el nu merita. Daca te iubea nu renunta la tine dintr-o simpla cearta. Lasa-l! Tu meriti ceva mai bun!

| dorincosti a răspuns:

Daaaa, te iubeste foarte mult!laughing, s-a plictisit de ea si acum mai vrea sa incerce ceva si cu tine...pana se plictiseste. Daca tinea la tine tb sa faca tot posibilul sa va impacati atunci nu acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intii pune-l la o incercare sa vezi daca te iubeste cu adevarat si daca da atunci mai merita o sansa